KONST / Litografier / Färglitografier 16516265
nr 1651 6265
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 2 st, Singerade, numrerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 71x54 + 73x97 cm. Signerad
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:22:40
800 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne